Lambda Systeme | Web koordinátor

Web koordinátor

Feladatai:

•    az online csatornákon (webshop, honlap) beérkező ajánlatkérések menedzselése
•    a webáruház megrendeléseinek kezelése
•    kiadott árajánlatok utánkövetésének naprakész kontrollja, önállóan, a meghatározott protokoll alapján

•    a webes értékesítést irányító Kolléga napi munkájának támogatása
•    kapcsolattartás a vásárlókkal, ajánlatkérőkkel és az őket kiszolgáló Lambda Systeme kirendeltségekkel
•    készletgazdálkodás és az áruforgalom adminisztrációja és koordinálása a webshop működéséhez kapcsolódóan
•    számlázás, szállítólevél készítés
•    fuvarszervezés

Ideális jelölt

    Amit várunk:

    •    legalább középfokú kereskedelmi végzettség
    •    építőanyagok ismerete
    vagy műszaki végzettség
    •    webes értékesítési tapasztalat
    •    kitűnő kommunikációs készségek
    •    megoldásközpontú gondolkodásmód

    •    alkalmazkodó, támogató attitűd
    •    önálló, precíz munkavégzés
    •    marketing fókuszú szemléletmód
    •    felhasználói szintű számítógépes ismeretek

    Előnyt jelent:

    •    angol nyelvtudás

Amit kínálunk

    Amit nyújtunk:

    •    versenyképes jövedelem
    •    stabil vállalati háttér
    •    fejlődési lehetőség
    •    kulturált munkakörnyezet
    •    lehetőség részben otthoni munkavégzésre, a vállalati szabályzat alapján

    Fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi elérhetőségen várjuk:

    urogi.timea@lambda.hu

    Lambda Systeme Kft.
    Ürögi Tímea
    web sales team leader

*-kötelező mezők