Lambda Systeme | Műszaki előkészítő - Budapest

Műszaki előkészítő - Budapest

Feladatai:

  • homlokzati rendszerek értékesítésének teljeskörű háttértámogatása
  • az értékesítő kollégák napi munkájának segítése
  • mennyiségszámítások, kiosztási tervek készítése Archicad programban
  • árajánlatok készítése és utánkövetése önállóan, vezetői iránymutatás alapján
  • kapcsolattartás a cég vevő és szállító partnereivel
  • műszaki egyeztetés a megrendelővel, kivitelezővel a megfelelő szerkezeti kialakításról

Ideális jelölt

    A pozícióhoz kapcsolódó szakmai elvárások:

    • legalább szakközépiskolai vagy technikus végzettség
    • haladó szintű számítógépes ismeretek (CAD program is)
    • pályakezdő jelentkezőket is örömmel várunk

    A jelölt személyes kompetenciái:

    • megoldásközpontú gondolkodásmód
    • csapatmunkára való képesség
    • rendszerszemlélet
    • precíz munkavégzés
    • alkalmazkodó, támogató attitűd

    Előnyt jelent:

    • releváns szakmai tapasztalat az építőipar hasonló területén
    • aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

    Ajánlatunk:

    • hosszú távú, stabil munkahely, biztonság
    • áttekinthető, versenyképes jövedelemcsomag
    • felelősségteljes szakmai munka
    • kulturált, lendületes munkakörnyezet
    • kitűnő csapatszellem
    • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai támogatás

    Fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi elérhetőségen várjuk:

    gazdag.karoly@lambda.hu

    Lambda Systeme Kft.

    Gazdag Károly

    üzletág vezető

*-kötelező mezők