Karrier

targoncásBudapesti központi telephelyünkre targoncás raktáros munkatársat keresünk.

A munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amit várunk:

·         középiskolai végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány)

·         érvényes targonca vezetői engedély és gyakorlat

·         hasonló területen szerzett munkatapasztalat

·         B kategóriás jogosítvány

·         erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk:

·         átlátható, biztos jövedelem, bér és juttatások

·         tervezhető munkarend, hétfőtől péntekig

·         szabadságok kiadása szabályok szerint

·         stabil háttér

·         dolgos hétköznapok

Előnyt jelent:

·         építőanyagok ismerete

·         C kategóriás jogosítvány

Fényképes önéletrajzát az alábbi elérhetőségeken várjuk:

Reiterbauer Zoltán
raktárvezető

reiterbauer.zoltan@lambda.hu

vagy

Lambda Systeme Kft.
1106 Budapest, Akna 2-4.

Budapesti kirendeltségeinkre  keresünk új munkatársakat kereskedelmi asszisztens munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület illetve XI. kerület

Feladatai:

  • szigetelések és szárazépítési termékek értékesítésének adminisztratív támogatása
  • az érintett értékesítő Kollégák napi munkájának segítése
  • kapcsolattartás a cég vevő és szállító partnereivel
  • műszaki előkészítői feladatok ellátása
  • árajánlatok készítése és utánkövetése önállóan, értékesítői iránymutatás alapján
  • számlázás, szállítólevél készítés
  • készletgazdálkodás és áruforgalom koordinálása
  • fuvarszervezés

  • legalább középfokú kereskedelmi vagy építőipari végzettség
  • építőanyagok naprakész ismerete
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • megoldásközpontú gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség
  • alkalmazkodó, támogató attitűd
  • önálló, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • középszintű angol nyelvtudás

  • versenyképes jövedelem
  • stabil háttér
  • fejlődési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • dolgos hétköznapok

  • műszaki végzettség
  • pénzügyi és számviteli ismeretek
  • EKAER ismeretek

Fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi elérhetőségen várjuk:

karrier@lambda.hu

Szeép – Pataki Katalin

HR vezető